Al Mas Resort & Aquapark - hotel * * * * *

Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark
Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark Al Mas Resort & Aquapark

Popis hotelu

Poloha

Hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů vedle sebe do 1 velkého areálu. Nachází se u malého jachtového přístavu a je dobrým výchozím bodem pro nákupy, obchůdky jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 10 km.

Pláž

Pěkná pláž u otevřeného moře nebo hotelová laguna se nachází cca 100 m od hotelu. Pláž má jemný písek, pozvolný vstup do vody (místy korálové podloží -vhodná obuv do vody), barový servis a sprchy. K dispozici jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Pokoje

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, fén, telefon a TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. V pokoji je k dispozici bezpečnostní schránka zdarma a minibar za poplatek.

Rodinné pokoje

Hotel také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které mají stejné vybavení jako pokoje standardní a jsou prostornější.

Stravování

All Inclusive.

Popis

Areál s živou atmosférou je umístěn ve stále zelené a udržované zahradě. Pro hotelové hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, nákupní galerie, konferenční prostory, kadeřnictví a diskotéka. Hosté mohou využít několik bazénů, které jsou součástí hotelového areálu Golden 5 City Hotels & Beach Resort (lehátka a slunečníky zdarma). Hostům je k dispozici zdarma nově vystavěný aquapark, který je největší v celé oblasti Rudého moře a má kapacitu cca 3 000 osob. Je zde dětský vodní hrad, Space Bowl, Boomerang skluzavka, obří skluzavka, líná řeka, umělé vlnobití, různé tématicky zaměřené skluzavky a atrakce jak pro děti tak i pro dospělé.

Internet

V hotelu je k dispozici Wi-Fi připojení v lobby zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Pro děti je zde dětský koutek a miniklub. Plážový volejbal, šipky a fitness centrum je zdarma. Kulečník, masáže, minigolf, tenis i s osvětlením, služby lázeňského centra, sauna jsou za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

ALL INCLUSIVE:

Snídaně (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00) a večeře (19.00-22.00) formou bufetu. Pozdní snídaně (10.00-11.00), studený snack a minipizza (11.00-12.00), teplý snack (12.00-15.00) odpolední káva, čaj (15.00-17.00). Odpolední aperitiv (18.30-19.30). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech dle jejich otevírací doby (10.00-24.00). Po předchozí rezervaci možnost 1x za pobyt povečeřet v každé z 9 místních la carte restaurací. V minibaru po příjezdu voda pro dospělé a džus pro děti.

Mapa hotelu

Přehled zájezdů do Al Mas Resort & Aquapark

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail