Beirut - hotel * * *

Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut
Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut Beirut

Popis hotelu

Popis:

Na břehu Rudého moře u písčité pláže se rozkládá komplex bílých jednopatrových budov, které nabízejí příjemné klimatizované pokoje s balkóny. Některé z nich mají výhled na moře. Kolem bazénu jsou k dispozici zdarma lehátka a slunečníky. Hotel nabízí různé sportovní aktivity, je zde potápěčské centrum, které Vám pomůže nahlédnout do pestrého podmořského světa. Několikrát za týden se konají večerní vystoupení. Z terasy si můžete při večeři vychutnat pohled na moře přes koruny palem. Do rušného centra Hurghady se snadno dostanete místní minibusovou dopravou. Doporučujeme všem klientům.

Vybavení hotelu:

bazén, dětský bazén, vodní sporty, potápěčské centrum, biliár, večerní vystoupení, restaurace, kavárna, bar, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma

Vybavení pokoje:

Dvoulůžkový pokoj - koupelna s WC, telefon, TV, minibar. Většina pokojů má balkón. Sejf v recepci zdarma.

Stravování:

polopenze formou bufetu. Možno připlatit si all-inclusive standard - snídaně,obědy, večeře formou bufetu, lehké svačiny během dne (12:00-16:00 sendviče, koláče, 16:30-17:30, zmrzlina, káva, čaj), nealkoholické nápoje, džusy, alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno) 10:00-24:00.

Další údaje:

148 pokojů v hlavní čtyřpatrové budově s výtahem a v 6 budovách v zahradě.

Přehled zájezdů do Beirut

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail