Hotel Marina View Port Ghalib - hotel

Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib
Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib Hotel Marina View Port Ghalib

Popis hotelu

Poloha a popis:

Hotel Marina View Port Ghalib se nachází v samotném srdci Ghalib, poblíž krásných plážích vhodných k potápění a poznávání podmořského života. Hotel se nachází jen 5 minut od přístavu Ghalib a 10 minut od mezinárodního letiště Marsa Alam.

Vybavení hotelu:

Hotel Marina View Port Ghalib disponuje vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, 75 pokoji, restaurací, 3 bary, 2 bazény, kulečníkem, obchodem se suvenýry, Wi- Fi připojení v lobby, bankomatem.

Sport a zábava:

2 plavecké bazény, šipky, ping pong, kulečník (za poplatek)

Stravování:

All inclusive: - Snídaně: v hlavní restauraci (07:00- 09:00) - Oběd: v hlavní restauraci (13:00- 14:30) - Večeře: v hlavní restauraci (19:00- 21:00) během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 22 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Vybavení pokoje:

Hosté se mohou ubytovat v příjemně vybavených dvoulůžkových pokojích nebo v dvoulůžkových pokojích s výhledem na přístav. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), LCD televizí, vysoušečem vlasů, minibar (za poplatek) balkonem nebo terasou.

Mapa hotelu

Přehled zájezdů do Hotel Marina View Port Ghalib

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail