EGYPTSKÉ CHRÁMY - PLAVBA PO NILU - hotel

EGYPTSKÉ CHRÁMY - PLAVBA PO NILU EGYPTSKÉ CHRÁMY - PLAVBA PO NILU EGYPTSKÉ CHRÁMY - PLAVBA PO NILU EGYPTSKÉ CHRÁMY - PLAVBA PO NILU

Popis hotelu

Poloha:

KÁHIRA | HURGHADA | ASUÁN | LUXOR | KARNAK | HURGHADA | KÁHIRA

Popis programu:

1. den: odlet Praha i Vídeň.

2. den: (V) přílet Káhira, přímý transfer Hurghada 550 km/6 hodin, ubytovánív hotelu 3* u Rudého moře, večeře.

3. den: (S, V) snídaně, v časných ranních hodinách transfer autobusemdo Asuánu, výlet lodí na ostrov Philae, prohlídka chrámu, nalodění nanilský parník, večeře a nocleh na lodi 4*

4. den: (S, O, V) snídaně, dle časových možností fakultativně výlet AbúSimbel (autobusem 85 USD, letecky 180 USD), oběd na lodi, plavba naKom Ombo, prohlídka místního chrámu zasvěceného bohům Sobekovia Harverovi, plavba na Edfu, večeře a nocleh na lodi.

5. den: (S, O, V) snídaně, prohlídka chrámu Edfu zasvěceného bohu Horovi,plavba na Luxor, v rámci plavby oběd na lodi, odpoledne prohlídkachrámů Luxor a Karnak, večeře a nocleh na lodi.

6. den: (S, V) snídaně, návštěva Údolí králů včetně prohlídky tří hrobekegyptských faraónů, následně Memnonovy kolosy a chrám královnyHatšepsovet, návštěva dílny na výrobu alabastru, transfer autobusemHurghada, ubytování v hotelu 3*, večeře.

7. den: (S, V) volný čas na pláži s možností fakultativních výletů.

8. den: (S, V) snídaně, v ranních hodinách transfer autobusem Káhira550 km/6 hodin, volný čas nebo možnost fakultativního výletu Káhira(50 USD) - velké pyramidy v Gíze, sfi nga, Egyptské muzeum, ukázkavýroby papyrů a parfémů, ubytování v hotelu 3*, večeře.

9. den: (S) snídaně, transfer na letiště k odletu, přílet Praha i Vídeň.

Poznámka:

HURGHADA - vyhlášené turistické letovisko se dvěma centry. V severněji položeném Al Daharu vládne typická egyptská atmosféra včetně tržiště, k pozoruhodnostem této části patří velká mešita a kostel sloužící koptským křesťanům, Sakkala v jižní části je novější turistické centrum s kavárnami, restauracemi, bary a diskotékami.

SHARM EL SHEIKH - nejznámější letovisko na jižním pobřeží Sinaje je považováno i profesionály za jednu z nejlepších lokalit pro potápění na světě. Ale Sharm El Sheikh není jen potápěčské centrum, představuje zejména dlouhé zlatavé písečné pláže, je to svět moderních luxusních hotelů, obchodů, bazarů a zábavy, která zahrnuje i diskotéky a noční kluby. Vzdálenost od letiště Sharm El Sheikh 22 km, od letiště v Káhiře 580 km.

Přehled zájezdů do EGYPTSKÉ CHRÁMY - PLAVBA PO NILU

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail