Jaz Sharks Bay - hotel * * * *

Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay
Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay Jaz Sharks Bay

Popis hotelu

Poloha

Moderní hotel Jaz Sharks Bay patřící ke známému hotelovému řetězci Jaz Hotels & Resorts se nachází v blízkosti zálivu Sharks Bay, který je známý díky krásným korálovým útesům ve městě Sharm El Sheikh. Hotel Jaz Sharks Bay je vzdálen 15 km od centra Naama Bay. Do centra s četnými obchody a restauracemi se snadno dostanete hotelovým autobusem (za poplatek) nebo taxíkem. Letiště je vzdáleno cca 4 km od hotelu.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená od hotelu Jaz Sharks Bay, nachází se u hotelu Jaz Belvedere. Na pláž se lze dostat hotelovým autobusem (cca 10 minut jízdy). Krásný korálový útes umožňuje obdivovat podmořský život Rudého moře. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení

Recepce, trezor, lobby, 24hodinová pokojová služba (za poplatek), shuttle bus (na pláž a do centra Naama Bay), obchody se suvenýry, úschovna zavazadel, kadeřnictví, prádelna, půjčovna aut. Navíc je v hotelu hlavní restaurace Barracuda (bufet, mezinárodní kuchyně, show cooking, tématické večery), restaurace a'la carte (mořské plody, za poplatek), lobby bar Marlin, Dolphin bar u bazénu, bar na pláži (u hotelu Jaz Belvedere), sluneční terasa, zahrada, internetová kavárna (za poplatek), bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Hostům je k dispozici bazén (v zimním období vyhřívaný).

Pokoje

Pokoje typu Superior: dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky pro dítě. Pokoje vyššího standardu o rozloze 29 m2, s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů). Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitní TV, internetem (za poplatek), trezorem (zdarma), mini-barem (za poplatek) a terasou nebo balkonem.

Pokoje typu Family Room: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvou přistýlek pro děti. Rodinné pokoje o rozloze 42 m2, skládají se z obývacího pokoje a ložnice a mají vlastní koupelnu (WC, sprcha nebo vana, fén). Jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitní TV, internetem (za poplatek), trezorem (zdarma), mini-barem (za poplatek) a terasou nebo balkonem.

Strava

All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:30-11:30), obědy (12:30-14:30), občerstvení (12:00-17:00), odpolední čaj - káva, čaj, sušenky (16:00-17:00), večeře (18:30-21:00), noční občerstvení - polévka, kuřecí maso, těstoviny (23:00-24:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (09:00-24:00).

Sport a zábava

Zdarma: vyhřívaný bazén o rozloze 1 250 m2 a hloubce 1,65 m, ručníky, matrace, lehátka a slunečníky, animace, aerobic, posilovna, stolní tenis, plážový volejbal, šachy, šipky, mini fotbal, zábavní večery.

Za poplatek: masáže, kulečník, vodní sporty na pláži (kánoe, plachtění, šlapadla, parasailing, šnorchlování, kitesurfing, plavby lodí s proskleným dnem), safari, potápěčské centrum, vyjížďky na velbloudu.

Víza:

Vízum

Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta. Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je nutné pouze v případě, že turisté opouštějící Sinaj nebo během některých fakultativních výletů. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Přehled zájezdů do Jaz Sharks Bay

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail