Laguna Vista Garden Resort - hotel * * * *

Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort
Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort Laguna Vista Garden Resort

Popis hotelu

Poloha: Nově otevřený hotelový resort, sestávající s komfortně vybavených vilek a jedno až dvoupatrových budov postavených v originálním egyptském stylu a umístěných uprostřed zeleně, se nachází v samém srdci oblasti Nabq Bay. Od dlouhé písečné pláže je oddělen pobřežní promenádou s obchody, restauracemi, kavárnami a areálem hotelu Laguna Vista Beach 5* (hotel zajišťuje transfer na pláž zdarma). Do centra Naama Bay hotel zajišťuje několikrát denně za poplatek dopravu minibusem (asi 25 minut jízdy). Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 20 minut. Kvalita hotelu uspokojí i náročné klienty a rodiny s dětmi. Náš tip na komfortní dovolenou.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a-la-carte, několik barů, kavárna, několik obchodů, butiky, v krásné zahradě uprostřed areálu je několik bazénů (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), venkovní jacuzzi, dětský bazén, vyhřívaný bazén s jacuzzi v části Laguna Vista Beach, bazénový bar, diskotéka, minigolf, dětské hřiště a miniklub, herna, aerobic. Směnárna a bankomat nedaleko hotelu. Zdarma plážový volejbal, fitness, fotbal a stolní tenis. Za poplatek lázeňské centrum (sauna, parní lázně, turecké lázně, masáže, jacuzzi, kadeřnictví), 4 tenisové kurty, squash, šipky, kulečník a půjčovna kol. Hotel pořádá různé animační programy a večerní show. Některé sportovní a zábavné aktivity mohou probíhat v sousedním sesterském hotelu Laguna Vista Beach 5*.

Pokoje: Komfortně a stylově zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon s přímou volbou, minibar, trezor a balkon nebo terasu. Možnost 2 přistýlek, na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Za příplatek rodinné pokoje (vstupní pokoj a menší oddělený pokoj) a propojené pokoje.

Strava: Program all inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní snídani, během dne lehké občerstvení, neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů, snack, kávu, čaj, zmrzlinu pro děti, balenou vodu.

Pláž: Klienti využívají pláž protějšího hotelu Laguna Vista Beach Resort 5*, na kterou hotel v pravidelných intervalech zajišťuje dopravu zdarma. Pláž je vzdálena od hotelu asi 300 m. Písčité dno a mělké moře se táhne několik set metrů od břehu až k hraně korálového útesu, za nímž začíná otevřené moře. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. K dispozici plážový bar, nabídka vodních sportů.

Přehled zájezdů do Laguna Vista Garden Resort

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail