Oriental Rivoli - hotel

Oriental Rivoli Oriental Rivoli Oriental Rivoli Oriental Rivoli Oriental Rivoli Oriental Rivoli Oriental Rivoli Oriental Rivoli

Popis hotelu

Poloha

Hotel vystavěný v orientálním stylu leží v oblíbeném prázdninovém letovisku Naama Bay. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti hotelu. Výhodou hotelu je krátká vzdálenost od centra Naama Bay. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 10 km.

Pláž

Vlastní pláž leží cca 200 m od areálu hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. K dispozicijsou sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osuškyjsou zdarma.

Pokoje

Příjemně zařízené pokoje s centrální klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (zdarma), minibar (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování

polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

All Inclusive.

Popis

Přátelský hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace, čtyři bary, nákupní galerii, minimarket a kadeřnictví. V udržovaném areálu hotelu je pět pěkných bazénů pro dospělé. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma.

Internet

Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech veřejných prostorech hotelu zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá animační programy.

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00) a večeře (19.00-21.30) formou bufetu. Snack v baru u bazénu během dne (10.30-12.30). Odpolední káva, čaj a lehký snack (16.00-18.00). Víno se podává pouze během obědů a večeří v hlavní restauraci. Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.30-24.00).

V ceně polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Mapa hotelu

Přehled zájezdů do Oriental Rivoli

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail