Shores Aloha - hotel * * * *

Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha
Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha Shores Aloha

Popis hotelu

Ubytování:

206 prostorných, standardně zařízených pokojů se nachází v budovách kolem bazénu, k dispozici je klimatizace, SAT/TV, minibar (za poplatek), koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, většina pokojů s balkonem nebo terasou. Pokoje s výhledem na bazén nebo na moře za příplatek.

Poloha:

hotelový komplex uprostřed rozlehlé zahrady se nachází 18 km od letiště v Sharm El Sheikhu, 7 km od centra Neama Bay a 12 km od golfového hřiště.

Pláž:

přímo u písčité pláže v blízkosti korálů, doporučujeme obuv do vody

Vybavení:

recepce, hlavní restaurace, 3 bary (lobby, u bazénu, na pláži), bazén (v zimě vyhřívaný), dětský bazén, trezor na recepci, jacuzzi, fitness, volejbal, biliár, potápěčské centrum, tenis, slunečníky, lehátka a ručníky u bazénu a na pláži zdarma, plážové molo, kyvadlová doprava do Neama Bay zdarma.

Služby za poplatek:

sauna, masáže, biliár, vodní sporty na pláži, minibar.

Stravování:

Snídaně: bufetové

Obědy: bufetové

Večeře: bufetové

All inclusive:

plná penze formou bufetu, občerstvení během dne (pizza, hranolky, menší jídla na grilu, sušenky, koláčky), místní alkoholické a nealkoholické nápoje 09.00-23.30 hod., fitness, tenis, volejbal, jacuzzi.

Názor:

velice hezký hotelový komplex u krásné pláže s kvalitním zázemím a službami. Vhodný je pro klienty, kteří rádi kombinují odpočinek na pláži s možností skvělého šnorchlování.

Přehled zájezdů do Shores Aloha

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail