Sofitel Taba - hotel * * * * *

Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba
Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba Sofitel Taba

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den PRAHA - TABA

Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hodiny před plánovaným odletem. Po příletu do Taby transfer do vybraného hotelu, ubytování. Volno k relaxaci na pláži v Tabě.

2. - 7. (14.) den TABA

Pobyt v Tabě, která poskytuje ideální podmínky pro koupání, opalování, potápění, surfování, jachting. Najdete zde pláže z jemného písku, moře charakteristické korálovými zahradami s množstvím barevných ryb a teplotu vody neklesající pod 22 stupňů Celsia. Doporučujeme zpestřit si pobyt fakultativním výletem do Luxoru, kde chrámové komplexy jsou tím jediným, co zbylo ze slavné staroegyptské metropole Vesetu, kterou Řekové nazývali Théby. Dalším zpříjemněním pobytu může být celodenní fakultativní výlet lodí ke korálovým útesům s možností šnorchlování. Závěr dovolené je možné doplnit o fakultativní výlet džípem do Východní-Arabské pouště, který je spojen s návštěvou tábora beduínů a projížďkou na velbloudech. Organizuje-li se výlet odpoledne, zahrnuje barbecue při západu slunce.

8. (15.) den TABA - PRAHA

Transfer na letiště a odlet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu v turistické   třídě

letištní taxy

7, 14 noclehů ve vybraném hotelu

veškeré transfery

stravování v rozsahu uvedeném   v ceníku

služby česky mluvícího delegáta

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

vstupní vízum - vyřízení po příletu za 17,-USD)

bakšišné

Středisko

hotel se nachází v severovýchodním cípu Akabského zálivu, přibližně 55 km od mezinárodního letiště v Tabě

Vybavení hotelu

nádherný luxusní hotelový komplex zařazený do prestižní francouzské hotelové sítě Sofitel je situovaný přímo u 5 km dlouhé písečné pláže (s vysokým výskytem kamínků při vstupu do vody - doporučujeme obuv do vody), s pozvolným vstupem do moře, bezplatné používání lehátek, plážových ručníků a slunečníků na pláži i u bazénu. Hostům hotelu jsou k dispozici 3 bazény, vířivka, dětský bazén, fitness centrum, volejbalové a basketbalové hřiště, dětské hřiště, hlavní restaurace, bary, kavárna, obchůdky se suvenýry, směnárna, kadeřnictví. Možnost využití plážových a vodních sportů v nedalekém centru Waterworld. V blízkosti hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště.

Vybavení pokojů

ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky, individuálně ovladatelnou klimatizací a minibarem, telefonem, TV SAT, trezorem, vlastním sociálním zařízením s fénem a balkonem

Stravování

All Inclusive - bohaté švédské stoly

Mapa hotelu

Přehled zájezdů do Sofitel Taba

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail