Apartmánový dům Soula - apartmán * * +

Apartmánový dům Soula Apartmánový dům Soula Apartmánový dům Soula Apartmánový dům Soula Apartmánový dům Soula Apartmánový dům Soula Apartmánový dům Soula

Popis hotelu

Popis ubytování:

Studia Soula jsou rodinným ubytovacím zařízením vedeným majitelkou Soulou a jejím manželem Paulem. Nacházejí se jen pár metrů od známé písečné pláže Katerini a v okolí najdete množství restaurací, supermarketů, pekáren, kaváren a ostatní občanskou vybavenost. Ideální volba pro rodiny s dětmi, které vyhledávají odpočinek u moře a různorodé aktivity.

Kapacita:

15 studií, 2 apartmány

Pláž:

cca 250 m známá písečná pláž Katerini

Ubytování / Vybavení:

2-3 lůžková studia, apartmán pro 4-5 osob s oddělenými ložnicemi, kuchyňský kout s lednicí a potřebným vybavením, koupelna (sprcha, WC), balkon / terasa, klimatizace za poplatek, TV a satelit

Stravování:

bez stravy

Náš názor:

ideální pro všechny věkové kategorie, které upřednostňují lenošení na hezké pláži v kombinaci s pestřejším nočním životem.

Cena zahrnuje:

U autobusových zájezdů:

dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky:

možnost doobjednat místenku v autobuse za 280,- Kč/os., komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Nástupní místa:

Trasa CZ 1 (J):

Praha, Jihlava, Brno, Hustopeče, Břeclav

Trasa CZ 2 (K):

Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec

Trasa CZ 3 (L):

Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Přehled zájezdů do Apartmánový dům Soula

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail