Hawaii - hotel * * *

Hawaii Hawaii Hawaii Hawaii Hawaii

Popis hotelu

Poloha

Hotel Hawaii se nachází u pláže a na hlavní ulici, ve městě Velika, okouzlujícím letovisku známém díky 11 km dlouhé pláži. Podél pláže jsou seskupeny všechny turistické atrakce v této oblasti. Najdeme zde 2 promenády/ve městě Velika a Agiokampos/, obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou. Na pláži, kromě křišťálově čisté vody a výhledů na nedaleké zelené kopce, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. V této části Řecka nejsou žádné davy a masová turistika, Řekové zde obvykle přijíždějí na dovolenou, takže atmosféra tohoto místa je skutečně řecká, rodinná a jedinečná. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3 - 3,5 hodiny.

Cena nezahrnuje řeckou pobytovou taxu, jejíž zavedení bylo stanoveno na první čtvrtletí roku 2018 a její výše se odhaduje na 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek bude nutno povinně zaplatit na recepci před ubytováním.

Pláž

Široká, písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 20 m od hotelu Hawaii (na druhé straně cesty). Pozvolný sestup do moře. Lehátka a slunečníky - za poplatek.

Vybavení

Gril, lavice, stoly, slunečníky.

Pokoje

Funkční pokoje pro max. 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, malým balkonem nebo terasou (zahradní nábytek), satelitním TV, klimatizací (individuálně nastavitelnou, za poplatek). Většina pokojů má výhled na moře. Chybí dětské postýlky.

Strava

Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Navíc je k večeřím servírováno bíle a červené víno.

Sport a zábava

POLSKA STREFA - to jsou hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nová letní přátelství. Vše v polském jazyce a s úsměvem! Ve Velika je půjčovna jízdních kol a vodního vybavení a rybářská plošina pro rybáře.

Internet

Wi-Fi připojení k internetu.

Přehled zájezdů do Hawaii

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail