Studia Hlidi - hotel * * *

Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi
Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi Studia Hlidi

Popis hotelu

Poloha

Studia Hlidi se nacházejí cca 150 m od centra letoviska Kokkino Nero, kde najdeme několik obchodů, pekárnu a přímo u moře také několik sympatických taveren s nabídkou levných a dobrých jídel. Letovisko Kokkino Nero je oblíbené zejména mezi mladými lidmi. Nachází se zde hudební klub King Size s diskotékou, kde si můžete koupit i polské pivo či zubrovku. V létě se v Kokkino Nero konají i koncerty. V okolí je spousta zeleně a pěších stezek, a také pramen léčivé vody. Ideální místo pro jogging. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3 hodiny.

Pláž

Studia Hlidi leží sotva 50 m od kamenito-oblázkové pláže. V letovisku Kokkino Nero najdete ještě další velmi pěkné písčité pláže, které jsou dobře udržované - Koutsoupia a Plati Amos (lehátka a slunečníky zdarma pokud si něco objednáte v baru na pláži).

Vybavení

Před budovou je udržovaná zahrada.

Pokoje

Menší skromné pokoje se základním vybavením. Studia se skládají z obývacího pokoje, který slouží zároveň jako ložnice pro 2 osoby a z kuchyňského koutu se základním vybavením (lednička, vařič, nádobí, příbory). Součástí studia je také malá koupelna s wc a televize. Ručníky si prosím přivezte své vlastní. Dětská postýlka není k dispozici.

Strava

Vlastní. Možnost příplatku za All Inclusive Light (jídlo je podáváno v místní taverně, cca 200 m od studií Hlidi): snídaně a večeře formou bufetu. Na oběd je jedno jídlo typu souvlaki nebo moussaka s přílohou, polévka, salát a ovoce jako dezert. Neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů v době od 10:00 do 22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipouro). Děti do 12 let mají All Inclusive light zdarma (pokud si All Inclusive light zakoupí ostatní členové rodiny).

Sport a zábava

Každý klient obdrží kartu VIP klubu King Size, kterou může využít k nákupu nápojů za zvýhodněnou cenu.

Internet

Wi-Fi připojení v objektu.

Místní kategorie

Tři klíče

Náš názor

Studia Hlidi jsou ideální volbou pro opravdu levnou dovolenou. Studia jsou menší, ale před budovou je spousta zeleně a okolí je hezky udržované.Toto místo si vybírají především mladí lidé, skupiny studentů nebo přátel, hlavně pro milou prázdninovou atmosféru letoviska, dobrou zábavu a výhodnou cenu.

Přehled zájezdů do Studia Hlidi

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail