Studia Oasis - hotel * *

Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis
Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis Studia Oasis

Popis hotelu

Poloha

Studia Oasis se nacházejí v samotném centru, přímo u hlavní ulice letoviska Kokkino Nero. Hned vedle studií je pekárna a obchod s potravinami. Letovisko Kokkino Nero je oblíbené zejména mezi mladými lidmi. Nachází se zde hudební klub King Size s diskotékou, kde si můžete koupit i polské pivo či zubrovku. Přímo u moře je několik příjemných taveren. V létě se v letovisku konají i koncerty. V okolí je spousta zeleně a pěších stezek. Ideální místo pro jogging. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3 hodiny.

Pláž

Studia Oasis se nacházejí cca 200 m od oblázkovo-kamenité pláže. V okolí Kokkino Nero se nachází krásné písčité pláže Koutsoupia a Plati Amos (lehátka a slunečníky zdarma pokud si něco objednáte v plážovém baru).

Vybavení

Malá zahrada.

Pokoje

Menší studia se skládají z obývacího pokoje (který zároveň plní funkci ložnice pro 2 osoby) a kuchyňského koutu se základním vybavením (lednička, vařič, nádobí a příbory). Každé studio má své vlastní sociální zařízení a balkón nebo terasu (s balkónovým nábytkem). Apartmány pro 4 osoby se skládají ze 2 místností. Kromě toho TV-SAT a ve vetšině pokojích také individuálně řízená klimatizace (za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky si prosím vezměte vlastní. Není zde možnost postýlky pro dítě.

Strava

Vlastní. Možnost příplatku za All Inclusive light (jídlo je podáváno v místní taverně, v blízkosti studií Oasis): snídaně a večeře formou bufetu. Na oběd je jedno jídlo typu souvlaki nebo moussaka s přílohou, polévka, salát a ovoce jako dezert. Neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů v době od 10:00 do 22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipouro). Děti do 12 let mají All Inclusive light zdarma (pokud si All Inclusive light zakoupí ostatní členové rodiny).

Sport a zábava

Každý klient obdrží kartu VIP klubu King Size, kterou může využít k nákupu nápojů za zvýhodněnou cenu.

Internet

V objektu se nachází Wi-Fi.

Jiné

Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5-4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Přehled zájezdů do Studia Oasis

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail