Diagoras Hotel - hotel * * *

Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel
Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel Diagoras Hotel

Popis hotelu

Poloha a popis:

Hotel Diagoras se nachází v blízkosti rušného letoviska Faliraki. Centrum rušného střediska se nachází mnoho taveren, obchodů a barů. Hlavní město je vzdáleno cca 13 km, letiště cca 15 km a město Lindos cca 35km. Nejbližší minimarket se nachází 100 metrů od ubytování. Z hotelu jezdí kyvadlová doprava zdarma na pláž. Nejbližší zastávka hromadné dopravy je vzdálena 3 minuty chůzí (450metrů).

Vybavení hotelu:

Rodinný hotel má nádherný výhled na město a pláže Faliraki. Hotel disponuje 24 hodinovou recepcí, trezory ( za poplatek), wifi na recepci, bazén, snack bar, pool bar, restaurací a směnárnou.

Pro děti:

Dětské hřiště.

Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a zábava:

Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž je vzdálena 1100 metrů. Možnost využití hotelového shuttle busu na pláž zdarma.

Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, chladničkou, TV, vlastním sociálním zařízením a vysoušečem vlasů. Pokoje mají i balkon nebo terasu.

Stravování:

All Incl.

Typy pokojů:

Dvojlůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek

Služby za poplatek:

Internet, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se platí na místě, získáte po příjezdu do hotelu.

Mapa hotelu

Přehled zájezdů do Diagoras Hotel

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail