Modul Hotel - hotel * * *

Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel
Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel Modul Hotel

Popis hotelu

Poloha a popis:

Modul Hotel se nachází v oblíbené turistické oblasti Faliraki, která je známá pro krásnou zlatou písečnou pláž. Letovisko, které je známé nejen krásnými plážemi a bohatým nočním životem, ale i především pohostinností místních obyvatel. Hotel se nachází v klidné oblasti, avšak při krátké procházce najdete obchody se suvenýry, restaurace, taverny a kavárny. Modul Hotel je vzdálený cca 400 metrů od centra letoviska. Hlavní město Rhodos leží cca 13 km od hotelu a letiště cca 17 km. Pouhých 5 km od hotelu se nachází Aquapark.

Vybavení hotelu:

Hotel nabízí ubytování ve 22 pokojích. K dispozici je vstupní hala s recepcí, bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi připojení (za poplatek), úschovna zavazadel, trezor na recepci (za poplatek), prádelna (za poplatek), parkoviště.

Pro děti:

Dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek)

Sport a zábava:

Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž se nachází cca 1 km od hotelu. Na pláži je možnost využití vodních sportů. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Stravování:

Bez stravování

Vybavení pokoje:

Hotel nabízí ubytování ve standardním pokoji s výhledem na bazén. K dispozici je koupelna se sociálním zařízením, balkón nebo terasa s výhledem na bazén, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek), Wi-Fi připojení (za poplatek), satelitní TV a telefon.

Služby za poplatek:

Wi-Fi připojení, trezor, prádelna, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Storno podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Přehled zájezdů do Modul Hotel

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail