Studia Palm Bay - studio

Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay
Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay Studia Palm Bay

Popis hotelu

Popis:

Tato příjemná studia, rozdělená do několika budov, mají výhodnou polohu v blízkosti pěkné písečné pláže v letovisku Pefkos (Řecko, Rhodos). V části u pláže naleznete restauraci s nabídkou snacků i hlavních jídel, koktejl bar, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí a lehátky a slunečníky zdarma, a také několik studií. Další budovy jsou oddělené místní komunikací a krom samotných studií zde najdete i recepci s Wi-Fi a možností využití sejfu zdarma, a k tomu minimarket. Všechna studia jsou nově renovovaná v moderním stylu. Centrum Pefkosu s různými obchody, restauracemi, bary i nočním životem je vzdálené jen 600 m. Autobusová zastávka s linkami směřujícími do blízkého Lindosu i do hlavního města Rhodos je přímo u ubytování.

Ubytování:

Renovovaná dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek, klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování:

Bez stravy: Vlastní strava.

Přehled zájezdů do Studia Palm Bay

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail