Horus Paradise Luxury Resort - hotel * * * * *

Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort
Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort Horus Paradise Luxury Resort

Popis hotelu

Poloha a popis:

Horus Paradise Luxury Resort byl postaven v roce 2007 a rozkládá se na 80 000 m2 plochy přímo na písčité pláži. Hotel je situován v oblíbeném tureckém letovisku Side, 2 km od centra Side, 3 km od města Manavgat a vzdálenost na letiště Antalya je 70 km.

Vybavení hotelu:

Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, 4 aˇla carte restaurace, 8 barů, 3 konferenční místnosti hamam, sauna, vířivka, vodní skluzavky, fitness centrum, internet v lobby, spa centrum - masáže, kosmetika, tenis, herna, kulečník, trezor.

Pro děti:

Dětský bazén, animační programy, mini disco

Sport a zábava:

Hamam, sauna, vířivka, basketbal, volejbal, stolní tenis, mini fotbal, animační programy, vodní skluzavky, aerobic, step, gymnastika, šipky, fitness centrum, spa centrum - masáže, tenis, herna, kulečník, vodní sporty, telefon, trezor.

Pláž a plážový servis:

200 m dlouhý úsek soukromé písečné pláže přiléhá k zahradě hotelového areálu, služby zde jsou v rámci All inclusive

Stravování:

V rámci konceptu All inclusive si hosté mohou vybrat z bohaté nabídky pokrmů a občerstvení téměř kdykoli během dne a nápoje místní produkce 7:00-24:00. K dispozici je snídaně formou bufetu (7:00-10:00), pozdní snídaně formou bufetu (10:00-11:00), oběd formou bufetu (12:30-14:30), večeře formou bufetu(19:00-21:30), půlnoční polévka, palačinky a turecké placky (11:30-16:00), káva a čaj se zákuskem (16:00_17:00). Hosté mohou kromě hlavních restaurací Horus a Hathor po rezervaci navštívit a la carte restaurace (italská, mexická, turecká a rybí) - 1x za pobyt, návštěvníky s dětmi jistě potěší dětská restaurace se speciálními dětskými jídly. Nápoje servíruje množství barů v areálu dle individuální provozní doby.

Minibar je denně doplňován: 1x láhev vody (Horus Paradise Holiday Village) nebo 2x voda, 2x cola, 2x fanta (Horus Paradise Luxury Resort).

Vybavení pokoje:

Všechny pokoje v hlavní budově mají ve standardní výbavě klimatizaci, koupelnu s WC a sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, sejf, minibar/ledničku, telefon s přímou volbou, televizi, keramickou podlahu a balkon.

K dispozici jsou klubové standardní pokoje s možností ubytovat maximálně 3 osoby a klubové rodinné pokoje až pro 4 dospělé osoby (některé i jako duplex), všechny umístěné ve dvou až třípodlažních vilkách v zahradě.

Služby za poplatek:

Spa centrum - masáže, kosmetika, nápoje z dovozu, tenis a vybavení, herna, kulečník, vodní sporty, telefon, trezor, hlídání dětí, vitamin bar.

Přehled zájezdů do Horus Paradise Luxury Resort

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail