Kleopatra Atlas - hotel * * * *

Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas
Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas Kleopatra Atlas

Popis hotelu

Poloha a popis:

Kleopatra Atlas je malebný 4* hotel, ve kterém mohou být ubytovány osoby starší 16 let. Nachází pouze 100 metrů od krásné písečné pláže a jen 300 metrů od hotelu se nachází aquapark. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 500 metrů od hotelu a letiště je vzdáleno 118 km.

Vybavení hotelu:

Hotel disponuje prostornou halou s recepcí, Wi- Fi připojení, restaurací s terasou, turecké lázně, sauna, masáže, fitness centrum, konferenční místností, kadeřnictvím, výtahem, bazénem s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Sport a zábava:

Fitness, sauna (za poplatek), masáže (za poplatek), na pláži vodní sporty (za poplatek).

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 100 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování:

All inclusive formou bufetu zahrnuje alkoholické a nealkohoické nápoje místní výroby. 07:30 - 10:00 Snídaně, 10:00 - 10:30 Pozdní snídaně, 12:30 - 14:00 Oběd, 19:00 - 21:00 Večeře, 12:00 - 17:00 Lehké občerstvení, 17:00 - 18:00 Káva / čaj a dort, V minibaru je k dispozici pitná voda zdarma. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje:

Hostům je k dispozici ubytování v dvoulůžkových pokojích standard nebo economy. Dvoulůžkové pokoje economy se mohou nacházet v odlehlejší části hotelu a jsou rozlohou menší. Pokoje jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), telefon, satelitní televizí, vysoušeč vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), koupelnou s vlastním sociálním zařízením.

Služby za poplatek:

Lehátka a slunečníky na pláži, sauna, masáže, vodní sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Přehled zájezdů do Kleopatra Atlas

Omlouváme se, ale požadovaný zájezd není k dispozici.
1x týdně na Váš e-mail