Titanic Mardan Palace - hotel * * * * *

Titanic Mardan Palace Titanic Mardan Palace Titanic Mardan Palace Titanic Mardan Palace Titanic Mardan Palace Titanic Mardan Palace Titanic Mardan Palace Titanic Mardan Palace Titanic Mardan Palace
Titanic Mardan Palace

Popis hotelu

Poloha:

V hotelové zóně cca 15 km od letiště Anatlya, 15 km od Beleku a 10 km od golfového hřiště Titanic Golf Club.

Vybavení:

Rozsáhlý resort 180.000m2, 543 pokojů, vstupní hala s recepcí, 8 restaurací a la carte (turecká, asijská, rybí, řecká aj.), hlavní restaurace, 23 barů, 2 cukrárny, vinotéka, diskotéka a noční klub, kinosály, kasino. Venkovní hlavní bazén, menší venkovní bazén s možností vyhřívání, bazén s podmořským útesem na šnorchlování a potápění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Součástí resortu je i obchodní arkáda s luxusními butiky, minimarket, kadeřnictví a květinářství.

Zábava:

Diskotéka, decentní/občasné animační programy a aktivity.

Sportovní nabídka:

Zdarma: fitness, aerobik, gymnastika, basketbal, fotbal, 2 tenisová hřiště, stolní tenis, volejbal, šipky, joga, pilates. Za poplatek: biliár, bowling, squash, osvětelní tenisového hřiště, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

Dětský bazén, hřiště, miniklub (4-12 let), dětské židličky, postýlka na pokoji na vyžádání. Za poplatek: hlídání dětí, playstation.

Pláž:

Písečná pláž s navezeným bílým pískem přímo u komplexu, lehátka, slunečníky, osušky zdarma, bar na pláži, molo na slunění.

Pokoje:

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, kosmetika Bvlgari, župan, váha), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar (bohatě naplněn nápoji, čokoládou a oříšky a denně doplňován), trezor, balkon nebo terasa. Velikost pokoje 28m2. DRPRE: viz DR, prostornější 42-48m2. FR2: viz DR, 2 ložnice oddělené dveřmi, velikost pokoje 55-60m2. FRG: viz DR, mezonet, ložnice v patře, privátní terasa 22m2 se vstupem do sdíleného bazénu. Velikost pokoje 90m2.  

Maximální obsazenost:

DR: 2 dospělí. DRPRE: 2 dospělí/ 3 dospělí/ 2 dospělí + dítě. FR2/FRG: 4 dospělí/ 3 dospělí/ 3 dospělí + dítě/ 2 dospělí + 2 děti/ 2 dospělí + dítě/ 2 dospělí

Stravování:

Program ultra all inclusive (dle hotelové terminologie all inclusive GOLD).

Program all inclusive:

- snídaně, oběd a večeře formou bufetu - bohatý výběr snacků během dne - cukrárna - zmrzlina a ovocný bufet 10.00 - 17.00 - možnost večeře ve vybraných restauracích a la carte - alkoholické a nealkoholické nápoje místní i zahraniční výroby 24h

Pro handicapované:

2 pokoje typu premium přizpůsobené pro handicapované klienty (na vyžádání).

Wellnes - SPA:

BeFine Spa & Thalasso & welness centrum 7500m2. Zdarma: vnitřní bazén, vstup do tureckých lázní, sauna, pára.Za poplatek: peeling v tureckých lázních, kosmetický salon a řada relaxačních a regeneračních masáží a kúr.

Internet:

Zdarma: WiFi připojení na pokojích a v areálu hotelu.

Přehled zájezdů do Titanic Mardan Palace

výběr obsahuje 2 zájezdy
řadit podle: data odjezdu | ceny | počtu nocí
termín nocí doprava strava cena  
22.09. - 29.09.2019 7 nocí letecky (Praha) ultra all inclusive 140 890,- Kč detail »
24.09. - 01.10.2019 7 nocí letecky (Ostrava) ultra all inclusive 132 490,- Kč detail »
1x týdně na Váš e-mail